DİKKAT
Devam ederseniz sepetinizdeki tüm ürünler kaldırılacak.
50TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava Bize Ulaşın!Sipariş Takip
Ana Sayfa > Hakkımızda

Avuçlarınızın ortasına küçük bir tohum bırakıldı diyelim ve o tohum bir ağaç olana dek sizin vereceğiniz suya ve ışığa muhtaç.

Sizin dünyaya getirdiğiniz o minik ve tatlı bebek bir gün yetişkin olacak. Artık bir insanı besleme, büyütme ve ona iyiyi, doğruyu, güzeli anlatma sorumluluğunuz var. Bu noktada çocuğunuzun kendine ve topluma yararlı bir insan olması, sizin ona sunacağınız eğitimle mümkün.

Nobel Çocuk, çocuğunuzun gelişim sürecinde sık sık soluk alacağınız bir uğrak olmak için yola çıkmış ve çocuğunuzun eğitiminde ihtiyacınız olan tüm kaynakları, araç ve gereçleri bir araya toplamıştır. Kitap, kırtasiye malzemeleri, eğitici-bilimsel oyuncaklar, ebeveynler için yardımcı kaynaklar ve yardımcı ders kitaplarına dek tüm eğitim ihtiyaçlarına nobelcocuk.com'dan ulaşabilirsiniz.

Nobel Çocuk, bilginin gücüne inanır. Bilgiyle donanan bir çocuğun potansiyelinin neler olabileceğinin çok iyi farkındadır. Çünkü henüz en güzel resimler çizilmemiştir, en güzel müzikler bestelenmemiştir, en ileri teknolojiler henüz üretilmemiş, milyarlarca yıldız henüz keşfedilmemiştir.

Nobel Çocuk onlarca yıllık bilimsel ve pedagojik bilgi ve tecrübesiyle geleceğin ressamlarının, müzisyenlerinin, bilim insanlarının ve kâşiflerinin yanındadır.

Nobel Çocuk bir Nobel Akademik Yayıncılık Ltd. Şti. markasıdır.

Nobel Akademik Yayıncılık; 35 yıllık deneyim ve birikimiyle 4000’e yaklaşan kendi kitaplarının yanı sıra yüzlerce yayınevinin on binlerce kitabını dağıtan, ulusal dağıtım ağı ve internet satış organizasyonları ile sektörün gelişmesinde ve biçimlenmesinde önemli paya sahip bir markadır.

*Nobel Yayın Grubu, 1984 yılından beri ULUSAL ve 2011 yılından beri ULUSLARARASI düzeyde düzenli olarak faaliyet yürütmektedir.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz
KURUMSAL Hakkımızda Yayın Başvurusu Gizlilik Politikası Garanti Şartları İade Şartları İletişim
İletişim Adreslerimiz Adres: Mithatpaşa Cad. No:74 Kocatepe Kültür Merkezi Kızılırmak Sokak Girişi 06420 Çankaya / Ankara Telefon: 0(312) 418 20 61 E-Mail: info@nobelcocuk.com
E-bülten Aboneliği